10.02.2020

Термін «суші» чудоаво знайомий в наш час вже всім без винятку мешканцям України. Популярність страв японської національної кухні у величезної кількості українців, досі не знаходить собі раціонального пояснення. Можливо, справа в оригінальному і приємному смаку, можливо, в корисності такого меню (Японія, як відомо, це країна довгожителів). Проте, згадана популярність сьогодні є фактом. Не оминула ця цікава тенденція і такого великого міста нашої країни як Івано-Франківськ. І, як і всюди в інших населених пунктах України, більшість шанувальників суші та ролів вважають за краще замовляти улюблені страви з доставкою. Хтось на вечерю додому, хтось прямо на своє робоче місце. Ну а самим популярним сервісом в міста на сьогодні, безумовно, є, знайома всім городянам і багатьом з числа гостей Івано-Франківська компанія « Tsunami Sushi ».

Про сервіс докладніше

Ось популярність сервісу якраз пояснюється цілком об'єктивними його перевагами:

  • найширшим асортиментом страв, які мають масу варіантів суші, ролів, нігірі, маки та ін.,
  • які надають замовникам багатющий вибір;
  • досить жорстким відбором вихідних продуктів за свіжістю та якістю. Використовуються тільки інгредієнти натурального походження;
  • точним дотриманням оригінальної японської рецептури і технології приготування, а в результаті - абсолютно чудовим смаком виготовлених страв;
  • досить оперативної і безкоштовною доставкою при оформленні мінімального замовлення.

  Серед використовуваних продуктів - найрізноманітніші види морських мешканців і рослин, екзотичні і вже знайомі користувачам приправи і соуси.

  В меню компанії знайдуть відповідні для себе страви навіть переконані вегетаріанці.

  Де знайти та як замовити

  Тим, хто ще на знайомий з послугами сервісу «Tsunami Sushi» повідомляємо, що сайт, який належить компанії, вони можуть знайти за адресою https: // tsunami. if.ua/ . Ресурс працює практично цілодобово з 10.00 до півночі, навіть у свята і без вихідних днів.

  Процедура замовлення страв досить проста і доступна навіть користувачам, які вперше вдаються до допомоги онлайн-сервісів. Оплата також не викликає проблеми. Перерахувати гроші можна з картки під час оформлення замовлення або ж вручити потрібну суму готівкою кур'єру при його отриманні. Розцінки на всі страви в компанії найдемократичніші. Вартість страв підбирається в розрахунку на можливості клієнтів з будь-яким рівнем доходів.

  Просмотров страницы: 207