19.09.2019

Контекстна реклама - це перевірений спосіб розповісти про себе потенційним клієнтам. Але, як і у будь-якого формату просування, у неї є свої переваги і недоліки. І те, що не підходить для одного бізнесу, цілком влаштує інший. Давайте розглянемо плюси.

Починає працювати зразу

Оголошення показуються зразу після того, як ви запустили контекстну рекламу і вона пройшла модерацію. Це зазвичай займає максимум один день. Для порівняння, SEO-оптимізація дає перші результати через місяці. А замовити послуги з реклами в інтернеті ви можете у досвідчених спеціалістів.

Це можливість швидкого старту для нових ресурсів з невеликою відвідуваністю. У топ органічної видачі вони можуть потрапити нескоро, до того ж він щільно зайнятий більш старими і великими конкурентами. А контекст крутиться вже зараз і приводить клієнтів.

Головна відмінність SEO та PPC - термін отримання результатів. Для контекстної реклами оцінку ефективності можна дати через 1-2 місяці, а для SEO через більш тривалий час. Але найефективніші проекти - це ті, які працюють і з SEO, і з РРС. Тоді результат комплексний.

Ви чітко розумієте, за що платите

При підборі ключових слів ви зразу бачите рекомендовану ставку за клік по кожному з них. Важливо розуміти, що це приблизна інформація. Але зате можна отримати загальне уявлення про ціну кліка і рівень конкуренції.

Ви самі встановлюєте щоденний бюджет на рекламу. А система попереджає вас про потенційне охоплення за переходами і показами при таких вкладеннях. Коли ж гроші витрачені, в інтерфейсі відображаються всі витрати на рекламну кампанію. Одним словом, все максимально прозоро.

Це трафік потенційно зацікавлених користувачів

Завдяки налаштуванням, реклама показується не всім, а тільки тим користувачам, які схожі на вашу цільову аудиторію. Наприклад, бізнес крутить рекламу по комерційним запитам - «купити», «замовити», і мінусує інформаційні - «що таке», «як ... своїми руками». Це звужує аудиторію, але на сайт переходять люди, які налаштовані на покупку.

Система ретельно відбирає майданчики, де буде показуватися реклама. Вона аналізує інтереси користувача, контент сторінки, щоб він відповідав тематиці, надійність сайту і багато іншого.

Ви самі обираєте кому і де показувати рекламу

При запуску кампанії є безліч налаштувань для того, щоб реклама показувалася вашій цільовій аудиторії. Найпростіші з них: вік, стать, місцезнаходження користувача - аж до радіуса в один кілометр. Можна показувати рекламу, наприклад, тим, хто готується до переїзду.

Можна визначити ефективність реклами

Рекламодавець бачить детальну статистику не тільки в Google Ads та Яндекс.Директ, де настроюються кампанії, але і в системах аналітики - Google Analytics і Яндекс.Метрика. Завдяки цьому можна побачити, як взаємодіють користувачі з кожною з кампаній, скільки було переходів за період, що цікавить, як відпрацювали ключові слова, скільки коштував клік і т. д.

Просто створювати і запускати рекламу

Інтерфейс Яндекс.Директу і Google Ads інтуїтивно зрозумілий. Щоб запустити рекламу досить вибрати мету, написати заголовок і текст оголошення, завантажити картинку, якщо формат оголошення дозволяє. Навіть ключові слова система порадить сама.

Легко керувати і відключати

Ви повністю контролюєте кампанію. Можете в будь-який момент змінити текст і заголовки, умови таргетування, розширювати списки ключів. Ви впливаєте на позиції оголошення, коригуючи ставки і змінюючи бюджет кампанії.

Якщо щось пішло не так, ви можете відключити кампанію або показ окремого оголошення. Наприклад, якщо воно неефективне.

Просмотров страницы: 271