Спеціаліст даної професії може знадобитися не тільки бізнесмену чи фірмі, а й простій людині.  І він, як бізнесмен повинен підібрати гідного і досвідченого кандидата.

Отже, як правильно вибрати хорошого фахівця. Допоможе вирішити це питання репутація юриста.

Як кажуть, спочатку http://mpartners.com.ua/pro-nas працює на репутацію, а потім вона нього.  Як вивчити репутацію юриста, щоб уникнути випадків надання неякісної юридичної допомоги?

Якщо є можливість, слід дізнатись думку колег, тобто представників юридичної професії - як правило, фахівці можуть порекомендувати до кого саме можна звернутися з тієї чи іншої проблеми.

Перша зустріч. Коротко опишіть свою проблему.  Заздалегідь, на листочку тезисно запишіть, що необхідно буде розповісти юристу.  Також бажано скласти спеціальний перелік питань, які ви хочете йому задати.  Якщо є документи, які відносяться до вашої справи, краще принести їх із собою.  Бажано з них зробити копії, щоб у вас дані папери залишалися в разі потреби оригіналів для суду.

Заздалегідь обговоріть вартість послуг.  Юридичні послуги завжди коштують по-різному.  Вартість залежить і від досвідченості конкретного юриста, і від місця розташування його офісу.  Оплата буває відрядна і погодинна.  Крім того, не варто гнатися за дешевими тарифами.

Добра репутація без компетентності - лише передумова (а не умова) вибору юриста поінформованим клієнтом. Важко уявити собі, аби клієнт обрав судового адвоката для супроводу М&A-Трансакції, як і навпаки. Проте є парадокс, влучно визначений у "законі Гарднера": 85% людей будь-якої професії - не компетентні.

Через складність юридичних питань, їхню індивідуальність юристу нерідко доводиться займатися справами, питаннями клієнта вперше. Тому мова йде не так про компетентність у конкретній справі, як про потенційну здатність юриста вирішити правове питання, навіть якщо йдеться про спеціалізацію. Рівень компетентності визначається за результатами. Але оскільки результат в юридичній сфері часто важко передбачити (не кажучи вже про те, що він часом лежить поза правовим полем), більш чітким критерієм є здатність юриста виявити і задовольнити потреби і інтереси саме клієнта; тобто, аби клієнт залишився задоволеним навіть, якщо його питання вирішено неповно.

Просмотров страницы: 647