2020-02-24

А ви любите слухати радіо? Тоді знайте, що ця унікальна і популярна міська радіостанція давно завоювала серця своїх слухачів в Рівненській області, і далеко за її межами. У будь-який час, перейшовши за посиланням на сайт radiotrek.rv.ua , кожен бажаючий може прослухати улюблені треки. Прочитати на ресурсі найсвіжіші новини, статті.

Подивитися відео. Взяти участь у вікторинах, акціях.

Скористатися будь-якими іншими можливостями інтегрування своєї активності, через сайт в соціальних медіа ресурсах. Скористатися прямим ефіром в соціальних мережах або іншим зручним для вас способом.

Лідер музичних радіостанцій

Заходьте на ресурс, якщо хочете постійно слухати онлайн, на офіційному сайті, прямий ефір улюбленої радіостанції. Знайомтеся з програмами, які заплановані і проводяться на радіо протягом доби.

Скористайтеся послугами радіонавігатора і будьте в курсі того, що відбувається на дорогах Рівного та області, а також самі відправляйте СМС повідомлення на номер ВАЙБЕР, вказаний на сайті, в розділі спеціального дорожнього проекту «Айн цвай поліцай». Адже ці передачі на улюбленій радіостанції дозволяють всім водіям, які знаходяться в дорозі, далеко від будинку, відчувати підтримку рідних і близьких людей. Відчувати єдність автолюбителів.

Від автомобілістів і слухачів

Протягом усього дня в радіоефір надходять СМС повідомлення з усіх куточків Рівненської області і найближчих регіонів, областей. Адже під час руху по дорогах водії бажають своєчасно дізнаватися про пробки на дорогах міста і області. Про несправні світлофори. І в цьому їм допомагають хвилі популярної радіостанції.

І якщо ви стали випадковим свідком надзвичайної події на дорозі і хочете іншим машинам допомогти об'їхати це неприємне місце, зателефонуйте в ефір радіостанції і розкажіть про це. Адже дану рубрику слухають багато автолюбителів, і вона дуже затребувана і популярна в ефірі «Радіо ТРЕК».

Допоможіть іншим автомобілістам не тільки не потрапити в неприємну ситуацію, а й уникнути штрафних санкцій.

Передайте привіт, привітання

У житті людей ежедневна трапляються приємні події:

  • дні народження,
  • ювілеї,
  • річниці,
  • весілля,
  • інші не менш важливі життєві події. Скористайтеся сторінкою сайту радіостанції в Інтернеті і заповнивши відповідну форму СМС повідомлення, відправте привітання, привіт, або просто текст про злободенне для рідної людини, близького друга, подруги, мами, сестри, бабусі. І вас почують. І їм буде приємно.

Хочете передати привіт близьким, знайомим або коханим в прямому ефірі, хочете поставити запитання нашим гостям, а можливо, хочете просто висловити свою думку щодо нашого проекту - скористайтеся формою нижче.

Просмотров страницы: 132